Ordu Sanayi Ticaret Kültür Rehberi
spacer
ANASAYFA | SEKTÖRLER | İNSAN KAYNAKLARI | ÝÞ ÝLANLARI| İLETİŞİM İş İlanlarınızı Ücretsiz Yayınlayın! Özgeçmiş Oluşturun
   
 
bar
Mart 2021
Pz Pt Sa Ça Pe Cu Ct
 1  2  3  4 5 6
 7  8  9  10  11  12  13
 14  15  16  17  18  19  20
 21  22  23  24  25  26  27
 28  29  30  31
52 Basin Yayin
ordulular
orduspor
orduspor

ordu_belediye_baskanlari


ordulu_yazarlar_ve_sairler
ordulu_iz_birakanlar

  Kullanıcı Adınız
 
  Şifreniz
 
Üye Ol
Şifremi Unuttum
 
 
Çambaşı
bar
kitap Otoyol Uykusu
kitapYayinevi:
Ordu Belediyesi
Yazar: Ibrahim Dizman
kitap Islak Gün
Yazar: Nurten Çelebioğlu
kitapYayinevi:
Ordu Belediyesi
Yazar: Mithat Baş
 
 

fihrist

spacerspacer
ordu_fihrist
spacer
ordu_fihrist
spacerspacer
ordu_fihrist
spacer
ordu_eczaneler
spacer
lokantalar
spacer
seyahat_acentalari
spacer
yayla_tesisleri
spacer
kampingler
spacer
spacer
spacer
Anasayfa > JCI Bahar Zirvesi Ordu’da Yapılacak
uhs
Çelebi sespano.com.tr
Muratbey ozsahin
JCI Bahar Zirvesi Ordu’da Yapılacak
Uluslararası Genç Liderler ve Girişimciler (JCI) Derneği Türkiye Başkanı Özge Özkan Kızanlık ve beraberindeki heyet, Ordu Valisi Ä°rfan Balkanlıoğlu’nu ziyaret etti.
JCI Türkiye Başkanı Özge Özkan Kızanlık, Ordu Şube Başkanı Selcan Beşik, Uluslararası Ä°lişkilerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Nihal Zoroğlu’ndan oluşan heyet, derneğin 2016 yılı Nisan ayında Ordu’da yapacağı “Bahar Zirvesi” konusunda Vali Ä°rfan Balkanlıoğlu’na bilgi verdi.
100 yılı aşkın süredir, dünyanın 114 ülkesinde 5 binden fazla şubesi ve 200 bin üyesi ile ’gençlerin yetişmesi için fırsatlar sunarak toplumda pozitif değişim yaratmak’ misyonu ile hareket eden Jonior Chamber International’ın Türkiye’deki ulusal organizasyonu olan Genç Girişimciler ve Liderler (JCI) Derneği; çeşitli proje ve organizasyonlarla gençlere Bireysel Gelişim, Toplumsal Gelişim, İş Dünyası ve Uluslararası Ä°lişkiler alanlarında fırsatlar yarattığını belirten Başkan Kızanlık, “Bireysel Gelişim alanında eğitim konseptiyle oluşturdukları JCI Türkiye Bahar Zirvesi bu yıl, JCI Ordu Şubesi ev sahipliğinde, 29 Nisan-1 Mayıs 2016 tarihleri arasında, Fatsa’da gerçekleştirilecek.Türkiye’nin birçok ilinden ve yurt dışından katılımcıların yer alacağı bu organizasyon için JCI Türkiye üyeleri, her geçen gün artan ve yaklaşık 1000 kişiye ulaşan profili ile kendilerinde ve yaşadıkları toplumda pozitif değişim yaratmak için çalışıyor. JCI Ordu şubesi ev sahipliğinde gerçekleşecek olan Bahar Zirvesi organizasyonunda, ’Sıfırdan İş Adamlığına Giden Yol’ semineri ile dünyanın ilk mentollü ıslak mendilinin mucidi Ataman Özbay, 21.yyda Satışın Yeni Kuralları Semineri ile Satışın 10 Altın Kuralı kitabının yazarı Taner Özdeş ve Liderliğe Ä°nanmak semineri ile Qmark kurucularından Mehmet Y. Özel gibi alanlarında ün yapmış isimlerle üyelerini ve Ordu’daki genç aktif kişileri buluşturuyor” dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Ä°rfan Balkanlıoğlu, “Dünya çapında 114 ülkede örgütlenen genç lider ve girişimcilerin oluşturduğu ve çok sayıda şubesi ve üyesi bulunan bu platformun ilimizde yapmayı planladığı ’Bahar Zirvesi’ne Ordu şehri olarak ev sahipliği yapmak, ilimizin tanıtımı açısından faydalı olacaktır. Biz, Ordu’nun tanıtımına katkı sağlayacak her türlü organizasyonu destekliyoruz” diye konuştu.

Ekleme zamanı29.04.2016 | 10:15:01

[Başa Dön] Haber no: 5335
ordu