Ordu Sanayi Ticaret Kültür Rehberi
spacer
ANASAYFA | SEKTÖRLER | İNSAN KAYNAKLARI | ÝÞ ÝLANLARI| İLETİŞİM İş İlanlarınızı Ücretsiz Yayınlayın! Özgeçmiş Oluşturun
   
 
bar
Mart 2021
Pz Pt Sa Ça Pe Cu Ct
 1  2  3  4 5 6
 7  8  9  10  11  12  13
 14  15  16  17  18  19  20
 21  22  23  24  25  26  27
 28  29  30  31
52 Basin Yayin
ordulular
orduspor
orduspor

ordu_belediye_baskanlari


ordulu_yazarlar_ve_sairler
ordulu_iz_birakanlar

  Kullanıcı Adınız
 
  Şifreniz
 
Üye Ol
Şifremi Unuttum
 
 
Çambaşı
bar
kitap Otoyol Uykusu
kitapYayinevi:
Ordu Belediyesi
Yazar: Ibrahim Dizman
kitap Islak Gün
Yazar: Nurten Çelebioğlu
kitapYayinevi:
Ordu Belediyesi
Yazar: Mithat Baş
 
 

fihrist

spacerspacer
ordu_fihrist
spacer
ordu_fihrist
spacerspacer
ordu_fihrist
spacer
ordu_eczaneler
spacer
lokantalar
spacer
seyahat_acentalari
spacer
yayla_tesisleri
spacer
kampingler
spacer
spacer
spacer
Anasayfa > İçişleri Bakanımız Ordu'da
uhs
Çelebi sespano.com.tr
Muratbey ozsahin
İçişleri Bakanımız Ordu'da

İçişleri Bakanımız Sayın İdris Naim ŞAHİN, iki günlük çalışma programında bulunmak üzere Ordu’ya geldi. Ordu il merkezindeki programında ilk olarak Ordu Üniversitesi kampus alanı içinde yapımı devam eden 1000 kişilik öğrenci yurdu inşaatına gelen Bakan ŞAHİN’e, Kredi ve Yurtlar Kurumu Bölge Müdürü tarafından bilgi verildi. Bakan ŞAHİN, Vali Orhan DÜZGÜN, Ordu Milletvekilleri Mustafa HAMARAT, İhsan ŞENER, Garnizon Komutanı Albay İsmail GÜZEY, Belediye Başkanı Seyit Torun, Ordu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tarık YARILGAÇ, İl Genel Meclis Başkanı Engin TEKİNTAŞ, İl Emniyet Müdürü Hakan KIRMACI, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Selami AYDIN’ın da bulunduğu incelemede yüklenici firma yetkililerinden inşaatın gecikmesizin tamamlanmasını istedi.


 


Bakan ŞAHİN, buradan Gülyalı ilçesine geçerek halen denize dolgu çalışmaları süren Ordu-Giresun Havaalanı inşaatında incelemelerde bulundu. Havaalanı inşaat çalışmaları hakkında müteahhit firma yetkililerinden bilgi alan Bakan ŞAHİN, burada yaptığı açıklamada, havaalanında çalışmaların planlandığı gibi sürdüğünü söyledi. Bakan ŞAHİN, "22 Temmuz 2011 Cumartesi günü Sayın Ulaştırma Bakanımızın katılımıyla, Ordu ve Giresun halkının huzurlarında havaalanımızın temelini atmıştık. O günden bugüne çalışmalar; hem deniz altında araştırma, etütler, deniz dibi taramaları şeklinde, hem de denizde yükselecek havaalanının malzemelerinin ocak arayışları şeklinde bugüne kadar devam etmiştir. Bugün, hem işin sahibi DLH Genel Müdürlüğü, hem de yüklenici firma yetkilileriyle birlikte bir değerlendirme ve teknik çalışma yapmak üzere buradayız. Havaalanı inşaatı çalışmalarının planlandığı şekilde gittiğini biliyorum. Ama havaalanımızı bu çalışma esnasında, işin sonuna gelmeden de çok daha özellikli, çok daha fonksiyonel hale getirmek için de bir başka boyutta çalışmamız devam ediyor.” dedi.


 


İçişleri Bakanı Sayın İdris Naim ŞAHİN 19 Eylül Stadyumu’nda oynanan Orduspor-Mersin İdman Yurdu maçını izledikten sonra Akyazı Mahallesinde Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu’nu ziyaret etti. Bakan ŞAHİN, burada yaptığı konuşmada ise şunları kaydetti: “Tarım ve Kırsal kalkınmayı Destekleme Kurumu, ilimizde yeni teşkilatlanmış bir birim. Tarımı ve kırsal kalkınmayı desteklemek üzere kurulmuş özel bir teşkilatlanma. 5 yıl süreyle çalışacaklar ve bu 5 yıl içerisinde de şartları uygun projelere hibe desteği verecektir. Her yıl yaklaşık 20 milyon TL mertebesinde ilimizde destekleme faaliyetini gerçekleştirecekler. Çok zengin bir uzman kadrosuyla çalışmalara başladılar ve çok da rahat bir mekanda çalışmalarını yürütecekler.”


 


Tarım ve Kırsal kalkınmayı Destekleme Kurumu hizmet binasını gezen Bakan ŞAHİN’e, İl Koordinatörü Veli AKIN tarafından kurumun yapısı ve çalışmalarıyla ilgili bir sunum yapıldı. İçişleri Bakanı Sayın İdris Naim ŞAHİN, ODÜ uygulama restoranında onuruna verilen akşam yemeğine katıldıktan sonra Ordu’da yayın yapan yerel televizyonların ortak canlı yayın programına katıldı.


 


Bakan ŞAHİN, Ordu’daki programını 27 Kasım 2011 Pazar günü de sürdürdü. İlk önce İl Özel İdaresini ziyaret eden Bakan ŞAHİN, burada İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Selami AYDIN’dan kurum çalışmalarıyla ilgili brifing aldı. Daha sonra AK Parti Merkez İlçe kongresine katılan Bakan ŞAHİN, Ünye’de yapımı devam eden 300 yataklı Ünye Devlet Hastanesi inşaatında incelemede bulunduktan sonra havayoluyla Ankara’ya dönmek üzere Ordu’dan ayrıldı.


Ekleme zamanı01.01.1970 | 02:00:00

İçişleri Bakanımız Ordu'da ile ilgili diğer fotoğraflar [7] Adet

[Başa Dön] Haber no: 3486
ordu