Ordu Sanayi Ticaret Kültür Rehberi
spacer
ANASAYFA | SEKTÖRLER | İNSAN KAYNAKLARI | ÝÞ ÝLANLARI| İLETİŞİM İş İlanlarınızı Ücretsiz Yayınlayın! Özgeçmiş Oluşturun
   
 
bar
Mart 2021
Pz Pt Sa Ça Pe Cu Ct
 1  2  3  4 5 6
 7  8  9  10  11  12  13
 14  15  16  17  18  19  20
 21  22  23  24  25  26  27
 28  29  30  31
52 Basin Yayin
ordulular
orduspor
orduspor

ordu_belediye_baskanlari


ordulu_yazarlar_ve_sairler
ordulu_iz_birakanlar

  Kullanıcı Adınız
 
  Şifreniz
 
Üye Ol
Şifremi Unuttum
 
 
Çambaşı
bar
kitap Otoyol Uykusu
kitapYayinevi:
Ordu Belediyesi
Yazar: Ibrahim Dizman
kitap Islak Gün
Yazar: Nurten Çelebioğlu
kitapYayinevi:
Ordu Belediyesi
Yazar: Mithat Baş
 
 

fihrist

spacerspacer
ordu_fihrist
spacer
ordu_fihrist
spacerspacer
ordu_fihrist
spacer
ordu_eczaneler
spacer
lokantalar
spacer
seyahat_acentalari
spacer
yayla_tesisleri
spacer
kampingler
spacer
spacer
spacer
Anasayfa > "Hampton by Hilton" Açılışa Hazırlanıyor
uhs
Çelebi sespano.com.tr
Muratbey ozsahin
"Hampton by Hilton" Açılışa Hazırlanıyor

Yapımı tamamlanma aşamasına gelen Ordu Hampton by Hilton Oteli’nin Genel Müdürlüğüne atanan Murat ÖZEL ve Satış Koordinatörü Merve KALEMLİ, Vali Orhan DÜZGÜN’ü makamında ziyaret etti.

 

Ordu Hampton by Hilton Oteli’nin bitme aşamasına geldiğini ve 5 Aralık 2011 tarihinde hizmete açmayı planladıklarını söyleyen Genel Müdür Murat ÖZEL, “Hampton Otelleri, otel sektöründe dünya çapında bir marka olan Hilton Oteller zincirinin bir markası olarak, Kanada, Avrupa, Latin Amerika ve ABD'de 1800'den fazla şubesi bulunmaktadır. Ordu’ya açılacak otel, Avrupa’daki 10’uncu, Türkiyede’ki 1’inci Hampton otel olacak. Hampton, müşterilerine %100 memnuniyet garantisi veriyor. 25 yıllık tecrübemizle Ordu’daki otelimizde misafirlerimize sonsuz konforu sunmanın gayreti içinde olacağız” diye konuştu.

 

Son yıllarda yapılan atılımlarla Ordu’nun bir turizm cazibe merkezi haline geldiğini belirten Vali Orhan DÜZGÜN, dünya çapında bir otel markası olan Hampton by Hilton Otel’inin Ordu’da hizmete girecek olmasının sevindirici olduğunu söyledi.

 

Ordu’da daha fazla konaklama tesislerine ihtiyaç olduğunu vurgulayan Vali DÜZGÜN, Hampton by Hilton Oteli’nin bu ihtiyacın karşılanmasında bir eksikliği gidermiş olacağını ifade etti.

 

Ordu’da turizmin daha çok gelişmesi ve yaygınlaşması için marka oteller ve kaliteli turistik tesislerin sayısının artması gerektiğini belirten Vali DÜZGÜN, “Ordu’da turizm altyapısını geliştirmek için yapılmakta olan çalışmaların meyvelerini almaya başladık. Yapımı tamamlanma aşamasına gelen Hampton by Hilton ve Anemon Otelleri ile Ordu’da kaliteli konaklama tesisi ihtiyacının bir kısmı giderilmiş olacak. Yeni hizmete açılacak otellerle birlikte Ordu’daki turizm hareketliliğinin daha da artacağına, başta mevcut konaklama tesisleri olmak üzere iş dünyasının, Ordu ekonomisinin olumlu olarak etkileyeceğine inanıyorum” diyerek, Ordu Hampton by Hilton Oteli Genel Müdürlüğüne atanan Murat ÖZEL ve Satış Koordinatörü Merve KALEMLİ’ye çalışmalarında başarı dileğinde bulundu. 


Ekleme zamanı01.01.1970 | 02:00:00

[Başa Dön] Haber no: 3445
ordu